ANZA PRO. Profesionaliems dažytojams ir puikiam rezultatui

Kurdami naują profesionaliems dažytojams skirtų įrankių „Anza Pro“ asortimentą siekėme, kad jiems būtų lengviau išsirinkti dažymo įrankius, atitinkančius konkrečią užduotį ir jų pomėgius. Norėjome, kad jie galėtų dirbti efektyviau ir visada pasiektų pačių geriausių rezultatų.

 

 

Mes žinome, kad kiekvienas profesionalus dažytojas turi savo mėgstamus teptukus bei volelius ir be rimtos priežasties jų nekeičia. Taip pat išsiaiškinome, kad dažymo pojūtis, ypač naudojant teptukus, dažytojams toks pat svarbus, kaip ir aukšta šerelių, įtvarų bei rankenų kokybė. Supratome, kad vieniems dažytojams patinka minkštesni teptukų šereliai, kitiems – standesni. Norėdami rasti optimalų dažymo įrankių efektyvumo ir dažymo pojūčio santykį glaudžiai bendradarbiavome su profesionaliais dažytojais ir su įvairių rūšių dažais išbandėme keletą dažymo įrankių prototipų. Taip pat sumažinome teptukų bei volelių kokybės kategorijų skaičių ir patobulinome ant pakuočių bei etiketėse esančios informacijos pateikimą. Susipažinkite su nauju profesionaliems dažytojams skirtų įrankių „Anza Pro“ asortimentu!

 

 

Teptukai. „SUPER“ ir „CLASSIC“ kokybės kategorijos

Jau kelerius metus savo profesionaliems dažytojams skirtus teptukus skirstome į skirtingas kokybės kategorijas. Naujajame asortimente kokybės kategorijų skaičių nuo buvusių trijų („Platinum“, „Elite“ ir „Basic“) sumažinome iki dviejų – „Super“ ir „Classic“. Serija „Super“ – tai patys geriausi mūsų teptukai, o serija „Classic“ – nebrangūs geros kokybės universalūs teptukai. Visi serijos „Super“ teptukai yra aukščiausios kokybės – tai reiškia, kad jie pasižymi puikiu talpumu bei patvarumu ir turi kruopščiai atrinktus šerelius, kad būtų užtikrintas ypatingas tikslumas, dažymo pojūtis ir nepriekaištingas rezultatas. Serijos „Super“ teptukai suskirstyti į tris grupes: „Super Effective“, „Super Soft“ ir „Super Special“.

 

 

Voleliai. Dvi kokybės kategorijos – „SUPER“ ir „CLASSIC“

Profesionaliems dažytojams skirti mūsų voleliai, kaip ir teptukai, dabar suskirstyti į kokybės kategorijas – „Super“ ir „Classic“. Nuo šiol akcentuojamas volelio pluošto pavadinimas, kad būtų aišku, jog abiejose kokybės kategorijose yra skirtingomis savybėmis pasižyminčių volelių. Serijos „Super“ voleliai užtikrina puikų padengimą ir nepriekaištingą rezultatą. Jie pasižymi itin dideliu talpumu, todėl juos naudojant dažymo procesas yra efektyvesnis. Be to, šie voleliai nepalieka plaukelių, tad dažų danga atrodo nepriekaištingai. Šios serijos voleliai tinka visų rūšių dažams – tiek vandeniniams, tiek aliejiniams.

Serijos „Classic“ voleliai yra universalūs, jie užtikrina gerą padengimą ir gerą rezultatą. Kaip ir serijos „Super“ voleliai, jie vienodai gerai tinka ir aliejiniams, ir vandeniniams dažams.

 

 

Atsisiųskite katalogą

 

Jei nežinote, kokius dažymo įrankius rinktis, konsultuotis galite:

  • paskambinę į nemokamą konsultacijų liniją 8 800 00018 (I–V, 8–17 val.) 
  • el. paštu academy.lt@tikkurila.com.

 

tik_color_line_lit_horizontal_bgtime.jpg

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color