Seminarai

Dažymo seminarai įvairiomis temomis

Dažymo seminarus organizuoja „Tikkurila akademija“, kurios tikslas suteikti daugiau žinių ir įgūdžių apie dažymą. Seminarai aktualūs tiek pirmą kartą dažantiems, tiek dažymo mėgėjams, tiek profesionalams. Čia galima įgyti žinių apie visus dažymo etapus: nuo paviršiaus paruošimo iki kitų dažymo subtilybių. Seminarų dalyviai turi galimybę susipažinti su „Vivacolor“ ir „Tikkurila“ gaminiais, kokybiškais švediškais dažymo įrankiais „Anza“, jų privalumais ir plačiomis panaudojimo galimybėmis.

Įprastai seminarą sudaro dvi dalys: teorinė ir praktinė. Teorinėje dalyje dalyviai sužino svarbiausius dažymo principus, instrukcijas, rekomenduojamus gaminius, o praktinėje dalyje gali pamatyti, kaip vyksta dažymas. Neretai ir patys dalyviai gali pabandyti dažyti patys.

 

Nemokamų seminarų tvarkaraštis ir registracija

 

lt_vivacolor_tikkurila_academy_theory.jpg   lt_vivacolor_tikkurila_academy_practise.jpg

 

lt_vivacolor_paintline_rokas.jpg

 

Seminarų temos

Seminarų temos pačios įvairiausios, tad kiekvienas gali rasti sau aktualią temą. Žiemos sezono metu vyrauja vidaus dažymo temos (sienų, lubų, grindų, baldų dažymas ir lakavimas), vasaros sezono metu šalia šių temų papildomai vedami lauko dažymo seminarai (medinių fasadų ir tvorų dažymas, terasų ir lauko baldų aliejavimas, mūrinių fasadų dažymas). Taip pat neretai seminarus veda „Tikkurila akademijos“ svečiai, pavyzdžiui, apie spalvinius sprendimus kalba interjero dizaineriai. Įprastai akademijoje rengiamų vidaus ir lauko darbų dažymo seminarų tvarkaraštis atnaujinamas dukart per metus.

 

Seminarų vieta

Mokomieji seminarai vyksta:

  • „Tikkurila“ akademijos patalpose Sietyno g. 8, Vilniuje, LT-04304;
  • nuotoliniai seminarai transliuojami tiesiogiai per „Microsoft Teams“ programėlę.

 

Konsultacijos dažymo klausimais

Kokius dažus ekspertai rekomenduoja virtuvei ar miegamajam? Kokie spalvų pasirinkimai atitinkamiems dažams? Koks geriausiais sprendimas ieškant mažai blizgių ir aukštą plaunamumo klasę turinčių dažų? Kokie patvariausi lakai vidaus baldams?

Kad ir kokių dvejonių turite dažymo klausimais, mūsų dažų ekspertai padės jums jas išspręsti, 
kad Jūsų namų dažymo ar atnaujinimo procesas būtų kuo lengvesnis:

 

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color