Dešimt interjero idėjų

Kartais norisi plačiai atlapoti namų langus ir į juos įsileisti saulės, gaivaus oro ir naujų idėjų. Prieš jūsų akis – dešimt paprastų, tačiau smagių idėjų, kaip atnaujinti savo namų erdves. Viskas, ko jums prireiks, tėra teptukas, kibirėlis dažų ir daug daug vaizduotės!

Kad atsinaujinimo procesas būtų dar malonesnis – rinkitės „Vivacolor Green Line“ dažus. Juk tai vieninteliai dažai, aprobuoti alergologų ir pulmonologų draugijos, todėl yra saugūs visiems, mėgstantiems pažaisti su spalvomis.

Dažykite sienų dažais „Vivacolor Wall 4“.

1. AKCENTAS – SIENOJE

Kas sakė, kad visos sienos privalo būti vienos spalvos?! Savo namus pagyvinkite vieną sieną nudažę išskirtine spalva ar ją dekoravę subtiliais raštais – ji taps akį traukiančiu interjero akcentu.

2. IDĖJA VONIOS KAMBARIUI

Jau kurį laiką dizaino pasaulyje vyrauja tendencija bent dalį vonios kambario sienų dažyti, o ne dengti plytelėmis. Naudojant drėgmei atsparius ir lengvai valomus sienų dažus, vonios kambario interjeras gali nušvisti naujomis spalvomis!

Dažykite sienų dažais „Vivacolor Wall 20“.
Dažykite sienų dažais „Vivacolor Wall 20“.

3. KITOKIOS VIRTUVĖS SIENOS

Ilgai trunkančius ir neretai varginančius sprendimus, kaip surasti tarpusavyje derančias virtuvės spintelių, stalviršio ir plytelių spalvas, galite pamiršti – juk plytelės virtuvėje gali būti pakeistos lengvai valomais sienų dažais.

4. MEDINĖS GRINDYS – IT NAUJOS

Neskubėkite keisti senų medinių grindų. Pabandykite jas atnaujinti ir perdažykite balta ar kita jums patrauklia spalva. Taip ne tik sutaupysite laiko ir pinigų, tačiau, svarbiausia, – išlaikysite autentiško interjero dvasią!

Dažykite grindų dažais puikiai tinkančiais ir stalviršiams „Vivacolor Floor“.
Dažykite grindų dažais puikiai tinkančiais ir stalviršiams „Vivacolor Floor“.

5. SENAS STALAS – NAUJAS ĮVAIZDIS

Jei senutėlis svetainės stalas jau nebekviečia prie jo prisėsti, pabandykite jam gyvybę sugrąžinti nauju įvaizdžiu. Perdažę stalą kita spalva iškart pastebėsite, kaip pasikeitė visas valgomojo interjeras.

6. RADIATORIAI

Nors į radiatorius dažnai nekreipiama dėmesio, tačiau juos nudažius patrauklia spalva, jie gali tapti kambario traukos elementu! Juk, pripažinkite, balti radiatoriai – kiek nuobodus pasirinkimas.

Dažykite radiatorių dažais „Vivacolor Radiator“.
Dažykite lubų dažais „Vivacolor Ceiling 2“.

7. SPALVOTOS LUBOS

Lubos nebūtinai turi būti dažomos klasikine balta spalva – vis daugiau interjero dizainerių pasirenka netikėtą ir drąsų sprendimą – lubas dažyti sienų spalva.

Dažykite baldų dažais „Vivacolor Furniture 30“.

8. ORIGINALUS NAMŲ AKCENTAS

Perdažykite seną komodą – taip ne tik prisidėsite prie tvaraus gyvenimo būdo ir prikelsite baldą naujam gyvenimui, bet ir turėsite unikalų ir istoriją menantį akcentą savo namų erdvėje.

Dažykite baldų dažais „Vivacolor Furniture 30“.

9. IR SENA VIRTUVĖ GALI BŪTI GRAŽI

Net sena virtuvė gali nušvisti naujomis spalvomis. Neatpažįstamai atnaujinti senutėlę ir jau kiek pabodusią virtuvę galite perdažę virtuvės spinteles!

10. DAUGIAU EKLEKTIKOS

Daugiau žaismingumo ir eklektikos namams suteiks skirtingomis, tačiau derančiomis spalvomis nudažytos valgomojo stalo kėdės.

Dažykite baldų dažais „Vivacolor Furniture 30“.
lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color