Pasiruoškite dėžutes dovanoms

Įpakuokite kalėdines dovanas į unikalias pakuotes, kurios pradžiugins dovanų gavėjus. Pasigaminkite jas patys, naudodami batų dėžes ir kitas kartonines pakuotes.

1. Pasiruošimas

Pirmiausia dėžes nuvalykite, kad dažai tinkamai priliptų. Dažykite dėžutę norima spalva.  Smulkiems, kruopštumo reikalaujanties paviršiams dažyti naudokite mini volelius, kad išgautumėte tinkamą tekstūrą. Leiskite dažams gerai išdžiūti.

2. Gruntavimas (pasirinktinai) 

Jei norite, prieš dažydami paviršių gruntuokite „Vivacolor Special Primer“ specialiu gruntu, nes gruntas suteikia paviršiui lipnumo ir užglaisto smulkius įbrėžimus. Tiek dažymui, tiek gruntavimui, naudokite kokybišką „Anza“ teptuką.

Dėžutė

3. Ornamentų kūrimas. Norint sukurti tam tikrą raštą ar ornamentą, naudokite teptuką arba išsikirpkite formą iš popieriaus ir naudokite ją kaip šabloną. Formą tvirtai prispauskite juosta prie paviršiaus. Taip pat, norimą ornamentą galite sukurti ir naudodami vien dažymo juostą.

Kalėdinė pakuotė

4. Dėžučių paviršius nudažykite „Vivacolor Furniture 30“ baldiniais dažais.

Naudokite nedidelį „Anza Platinum Antex“ baldų volelį, kad paviršius būtų tikrai lygus.

Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojame dažyti dviem sluoksniais, kad būtų užtikrintas geras paviršiaus padengimas.

Kalėdinės dėžutės

5. Nulupkite dažymo juostą. Prieš nulupant, leiskite dažams šiek tiek išdžiūti, bet ne pilnai, kad nenuluptumėte ir dažų.

kalėdinė pakuotė

6. Jaukios detalės. Vienspalvę dėžutę puoškite kaspinu ar kita detale ir dovanokite.

dėžutės dekoravimas
Kalėdų dėžutės
Kalėdinės dovanų pakuotės
lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color