Kodėl verta rinktis vandeninius vidaus dažus?

Vienas iš pagrindinių „Vivacolor“ veiklos principų – paskatinti vartotojus pasirinkti aplinką tausojančius sprendimus.

Yra žinoma, kad tirpikliai gali sukelti galvos skausmus, svaigimą ar nuovargį. Nepaisant šio pavojaus, daugelis vis dar naudoja tirpiklinius dažus, manydami, kad tokie dažai tvirtesni ir patikimesni. Ar tai tiesa?

 

Šiandieninių technologijų dėka vandens pagrindo dekoratyviniai dažai taip pat gerai dengia kaip ir tirpikliniai. Mūsų tyrimų duomenimis (kiekvieno produkto savybes galite rasti jo techninių duomenų lapuose), galime Jums pasiūlyti patikimas ir aplinką tausojančias priemones vidaus ir išorės darbams.

 

Pagrindiniai vandeninių dažų privalumai:

  • Vandens pagrindo dažai yra beveik bekvapiai, į perdažytas patalpas galėsite persikelti iš karto po dažymo darbų, nejusite nemalonių kvapų;
  • Tirpikliai yra pavojingi ozono sluoksniui;
  • Vandeninius dažus daug lengviau pašalinsite nuo darbo įrankių;
  • Vaikai yra itin jautrūs aplinkos veiksniams (triukšmui, kvapui ir kt.), todėl rekomenduojame vaikų kambariuose naudoti vandeninius, mažos taršos dažus;
  • Tirpikliniuose dažuose terpė yra vaitspiritas, vandeniniuose dažuose – vanduo. Užtepus dažus ant paviršiaus vaitspiritas/vanduo išgaruoja, dažai (t.y. pigmentas ir rišiklis) susitraukia ir sukimba su paviršiumi. Taigi, galutinis rezultatas praktiškai nesiskiria, o vandeniniais dažais dirbti daug saugiau.

Dėmesio: daugeliu atveju anksčiau tirpiklių pagrindu dažytus paviršius galima perdažyti vandeniniais dažais be jokio specialaus paviršiaus paruošimo.

 

Kaip atpažinti vandeninius dažus?

Ant dažų pakuotės ieškokite vandens ženklo ar ikonos, taip pat tokia informacija yra nurodyta etiketėje, kurią rasite kitoje pakuotės pusėje.

 

Vandeninių dažų atpažinimas

Esame sertifikuoti

Sveikatai tausojantys dažai Green Line yra aprobuoti Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos bei sertifikuoti ekologiniu ženklu Šiaurės Gulbė“.

Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos tikslas organizuoti, skatinti ir vystyti  suaugusių ir vaikų gydytojų pulmonologų, alergologų, klinikinių imunologų  ir kitų specialybių gydytojų, veiklą. Daugiau informacijos rasite čia.

Šiaurės Gulbė –  Šiaurės Ministrų Tarybos sukurtas ekologinis ženklas. Sertifikavimas šiuo ženklu apima kruopštų produkto gyvavimo ciklo, poveikio aplinkai, žaliavų, iš kurių produktas gaminamas, tikrinimą. Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

VIVACOLOR – SVEIKATĄ TAUSOJANTYS DAŽAI

VIVACOLOR Green Line seriją sudaro lubų Ceiling 2, sienų Wall 4 ir Wall 20, baldų Furniture 30, radiatorių Radiator ir grindų dažai Floor. Visi šie dažai yra vandeniniai, išskiria mažą LOJ kiekį, pasižymi puikiomis dengiamosiomis savybėmis, itin patvarūs ir užtikrina lengvą dažymą.

Green line gaminių serija

Kodėl reikėtų rinktis „žaliuosius“ dažus?

Ant šių dažų pakuočių esantis Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos ženklas bei Šiaurės šalių ekologinis ženklas („Šiaurės gulbė“) liudija, kad šių dažų gamybos procesas yra kruopščiai reglamentuotas nuo pat žaliavų pirkimo iki dažų išpilstymo į pakuotes ir yra griežtai kontroliuojama tiek žaliavų, tiek jau pagamintų dažų kokybė. Siekiant įsitikinti, kad šie dažai yra saugūs naudoti, jais dažyti paviršiai buvo ilgą laiką bandomi.  

Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos ženklą bei Šiaurės šalių ekologinį ženklą („Šiaurės gulbė“) turintys serijos „Green line“ dažai – tinkamas pasirinkimas tiems, kas teikia pirmenybę sveikatą bei aplinką tausojantiems ir lengvą dažymą bei nepriekaištingą rezultatą užtikrinantiems dažams.

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color