Medinių fasadų ir tvorų dengimas dažyve (norint išryškinti medienos raštą)

 • Paruoškite

  Nedažytas paviršius. Pašalinkite purvą ir atplaišas.

  Anksčiau dažytas paviršius. Pašalinkite dulkes ir purvą. Grandikliu pašalinkite atšokusią seną dangą ir nušveiskite paviršių plieniniu šepečiu. Riebaluotą ir purviną paviršių nuvalykite valikliu „Vivacolor Special Clean“ pagal instrukciją, nuskalaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti.

  PATARIMAS! Pelėsiu padengtą paviršių nuplaukite plovikliu „Tikkurila Homeenpoisto“ pagal instrukciją, nuskalaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti.

 • Impregnuokite

  Iki grynos medienos nušlifuotą anksčiau dažytą ir nedažytą paviršių padenkite impregnantu-dažyve „Vivacolor Villa Lasur Akva” 1 sluoksniu. Dažais arba dažyve denkite po 1 val. (esant +23 °C temperatūrai ir 50 proc. santykiniam oro drėgniui).

 • Dažykite (naudojant dažyvę ir norint išryškinti medienos raštą)

  Prieš naudodami dažyvę gerai išmaišykite ir reguliariai pamaišykite dengdami. Denkite spalvintu impregnantu-dažyve „Vivacolor Villa Lasur Akva“ 1 sluoksniu. Ypač kruopščiai padenkite medinių objektų briaunas ir galus.

  PATARIMAS! Aplinkos, dengiamo paviršiaus ir dangos temperatūra dengiant ir dangai džiūstant turi būti ne mažesnė kaip +5 °C, o santykinis oro drėgnis turi neviršyti 80 proc. Nedenkite esant pernelyg didelei temperatūrai.

   

  Parsisiųsti atmintinę     Žiūrėti vaizdo pamokas

 • lt
  pridėtas į norų sąrašą.
  pašalintas iš norų sąrašo.
  pridėtas į pirkinių krepšelį.
  pašalintas iš pirkinių krepšelio.
  You have to choose a size.
  You have to choose a amount.
  You have to choose a color