Grindų dažymas

 • Paruoškite

  Nedažytas paviršius. Nuvalykite dulkes ir purvą.

  Anksčiau dažytas paviršius. Pašalinkite atšokusius senus dažus bei laką, dulkes ir purvą. Blizgų dažytą ar lakuotą paviršių pašlifuokite, kad taptų matinis, ir pašalinkite šlifavimo dulkes.

  PATARIMAS! Prieš pradėdami dažyti uždenkite kambaryje esančius paviršius, kurių nedažysite, kad jų neaptaškytumėte. Jei reikia, mažus įtrūkimus užglaistykite glaistu „Vivacolor Snickeri“.

 • Gruntuokite

  Niekuo nedengtą šakų turinčią medieną nugruntuokite 2 sluoksniais izoliaciniu sakų prasiskverbimą stabdančiu gruntu „Tikkurila Multistop“. Antrą grunto sluoksnį denkite praėjus 24 val. Dažykite po gruntavimo praėjus 24 val.Gruntas „Tikkurila Multistop“ neleidžia spalvą keičiantiems medienos taninams ir gelsvinančioms medžiagoms, pvz., sakams, prasiskverbti į dažus.

  PATARIMAS! Prieš dažydami gruntuotą paviršių lengvai pašlifuokite medienos pluošto kryptimi mažo rupumo šlifavimo popieriumi ar šlifavimo kempinėle.

 • Dažykite

  Prieš naudodami dažus gerai išmaišykite. Denkite 2 sluoksniais grindų dažais „Vivacolor  Floor“ teptuku arba voleliu trumpais plaukeliais. Antrą sluoksnį denkite ne anksčiau kaip po 2 val.

  PATARIMAS! Dažai greitai džiūsta, todėl iš anksto susiplanuokite dažymo seką, kad nesimatytų dažų dangos sandūrų. Lentas dažykite išilgai, iš karto po kelias, korekcijas darykite tik dažams išdžiūvus. Dažus užneškite voleliu ir iš karto sulyginkite plačiu teptuku.

   

  Nudažyto paviršiaus priežiūra. Dažytas paviršius visiškai išdžiūsta ir didžiausią patvarumą bei atsparumą chemikalams įgauna maždaug po 2 savaičių, todėl šiuo laikotarpiu jo stipriai nevalykite. Pirmąją savaitę ant dažyto paviršiaus nedėkite sunkių ir džiūti neleidžiančių daiktų, pvz., kilimų. Po 2 savaičių dažytą paviršių galima valyti grindų plovimo šepečiu arba šluoste, purvui pašalinti galima naudoti neutralų (pH 6–8) valiklį.

   

  Parsisiųsti atmintinę

 • lt
  pridėtas į norų sąrašą.
  pašalintas iš norų sąrašo.
  pridėtas į pirkinių krepšelį.
  pašalintas iš pirkinių krepšelio.
  You have to choose a size.
  You have to choose a amount.
  You have to choose a color