Perdažytais baldais apstatytas kiekvienas namų kampelis

Vainoros aistra dažyti pačius įvairiausius baldus prasidėjo vos nuo vienos kadaise perdažytos spintelės. Moteris labiausiai mėgsta restauruoti ir perdažyti labai senus medinius baldus, tačiau yra tekę dažyti ir langus, duris, netgi gyvenamąjį namą. Kuo didesnis dažymo iššūkis, tuo daugiau pasitenkinimo suteikia galutinis rezultatas!

Perdažyta miegamojo spintelė

Neribotas spalvų pasirinkimas

Baldų dažų spalvinimo galimybės beribės, tad kiekvienas gali išsirinkti norimą spalvą. Vainora mėgsta baldus dažyti pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Kurį laiką ypač mėgstamos jos spalvos buvo balta ir pilka. Moteris pripažįsta, kad dažyti baldą tamsia spalva yra kur kas paprasčiau, nes lengviau dengti paviršių ir nesimato dažymo trūkumų.

Kruopščiai laikomasi instrukcijų

Dažydama baldus, Vainora kruopščiai vadovaujasi rekomenduojamomis instrukcijomis. Dažymo procesas prasideda užglaistant paviršiaus trūkumus su tinkamu glaistu, pavyzdžiui, „Vivacolor Snickeri“. Glaistui išdžiūvus, moteris paviršių nušlifuoja elektriniu šlifuokliu, švariai nuvalo dulkes. Jei baldas prieš tai buvo lakuotas, visada naudojamas sukibimą gerinantis gruntas „Tikkurila Otex Akva“. Tik po itin svarbių paruošiamųjų darbų, pereinama prie maloniausio darbo – dažymo baldų dažais „Vivacolor Furniture 30“.

Miegamojo spinta po dažymo
Miegamojo spinta po dažymo
Spintelė po dažymo
Spintelė po dažymo
Valgomojo stalas su kėdėmis po dažymo
Valgomojo stalas su kėdėmis po dažymo

Nuotraukų prieš ir po skirtumai stulbinantys

Neretai pasidalinus nuotraukomis prieš ir po dažymo, sunku patikėti, kad nuotraukose rodomi tie patys baldai. Tinkamai parinktos spalvos, pakeistos rankenėlės ar kitos detalės ir dažančiojo kruopštumas perdažytą baldą daro unikalų bei sunkiai atpažįstamą. Žemiau dalinamės nuotraukomis, kaip baldai atrodė prieš dažymą.

Miegamojo spinta prieš dažymą
Miegamojo spinta prieš dažymą
Spintelė prieš dažymą
Spintelė prieš dažymą
Valgomojo stalas su kėdėmis prieš dažymą
Valgomojo stalas su kėdėmis prieš dažymą

Svajoja apsistatyti sodybą savo šedevrais

Vainoros perdažytų baldų pokyčiai išties stulbina. Jais apstatytas beveik kiekvienas namų kampelis. Pasak jos, didžiausias iššūkis su kuriuo ji dabar susiduria – nežinojimas, kur padėti visus perdažytus ar dar savo perdažymo eilės laukiančius baldus. Kol kas Vainora šiuos baldus sandėliuoja ir laukia, kol galės įgyvendinti svajonę ir turės sodybą vienkiemyje, kurią galės apstatyti savo pačios šedevrais.

 

Baldų atnaujinimui bekvapiai dažai

Šie baldai atnaujinti, naudojant sukibimą gerinantį gruntą „Tikkurila Otex Akva“ ir baldų dažus „Vivacolor Furniture 30“. Vainora džiaugiasi, kad su šiais dažais itin lengva dažyti ir jie turi tokį gausų spalvų pasirinkimą. Taip pat baldų dažai „Vivacolor Furniture 30“ turi  Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos ženklą bei Šiaurės šalių ekologinį ženklą („Šiaurės gulbė“).

Norite senus baldus perdažyti ir Jūs? Parsisiųskite baldų dažymo atmintinę, kur vienoje vietoje rasite pačią svarbiausią su baldų dažymu susijusią informaciją.

 

Parsisiųsti baldų dažymo atmintinę

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color