„Safari“ tematika atsispindi ir ant vaiko kambario sienų

Kai kurie tėvai pradeda kurti vaiko kambarį dar negimus kūdikiui, kiti laukia antrųjų ar trečiųjų vaiko metų. Bet kuriuo atveju, ši užduotis reikalauja laiko, kūrybiškumo ir žinių. Kaip sukurti vaiko kambarį, kad jis būtų jaukus ir stilingas, bet kartu patogus ir patinkantis atžalai? 

Akcentinės sienos spalvos atspindi „Safari“ tematiką

Kambario koncepcija brendo dvejus metus

Huberto kambario idėja brendo net dvejus metus, o berniukas apsigyveno savo kambaryje būdamas jau pustrečių metų. Viskas prasidėjo nuo naršymo „Pinterest‘e“, ieškant pačių priimtiniausių ir įdomiausių idėjų. Semiantis įkvėpimo „Pinterest‘e“ ir atsižvelgus į Huberto pomėgius, buvo nuspręsta kambaryje vystyti „Safari“ temą.

 

Sugalvoję daryti dviejų spalvų akcentinę kambario sieną, Huberto tėveliai ėmė ieškoti tinkamiausių gelsvų ir žalsvų atspalvių sienos dažymui. „Safari“ (K396) – gelsvas „Tikkurila“ 2022 metų kolekcijos atspalvis, kuris netgi pagal pavadinimą puikiai atspindi kambario tematiką. Kiek ilgiau teko pavargti, renkantis žalsvą atspalvį, bet po ilgų ieškojimų pasirinkta „Mermaid“ (V376) spalva.

 

Huberto tėveliai ne tik pirmą kartą įrenginėjo vaiko kambarį, bet ir pirmą kartą dažė sienas. Jiems ši užduotis pasirodė nesudėtinga ir netgi smagi. Sienos dažytos visiškai matiniais ekologinį ženklą turinčiais sienų dažais „Wall 4”, naudojant volelius ir teptuką „Anza“ bei dažymo juostą.

Kiekviena kambario detalė derinta prie akcentinės sienos spalvų
Pasirinktos spalvos iš „Feel the Color 2020“ spalvų paletės
Pasaulio žemėlapio ir ūgio matuoklės spalvos taip pat derintos prie sienos spalvų

Pagal sienų spalvas priderintos kambario detalės

Kuriant „Safari“ kambario tematiką, buvo siekiama naudoti kuo daugiau natūralių medžiagų. Dėl to pasirinkta medinė vaiko lova-namelis, išrinktas natūralaus audinio kilimas, naudojami natūralių spalvų krepšiai žaislams sudėti.

 

Išsirinkus sienų spalvas, prie jų imtos derinti kito kambario detalės. Apžvelgus kambario interjerą matyti, kad šios spalvos atsikartoja vėliavėlių girliandose, pagalvėlėse, pasaulio žemėlapio paveiksle, ūgio matuoklėje ir t.t. Taip sukuriamas vientisas ir stilingas interjeras, kuriame ir vaikas jaučiasi komfortiškai. Ryškiaspalviai žaislai tvarkingai sudėti į krepšius žaislų lentynoje ir gali būti bet kada įtraukiami į žaidimus. 

Vaiko kambarys ne tik stilingas, bet ir jaukus bei patogus
Nudažytos žaislų lentynos rankenėlės

Siekiant vientisumo, nudažytos stalčių rankenėlės

Siekiant išlaikyti bendrą visumą, žaislų lentynos stalčių rankenėlės nudažytos juodai, naudojant baldų dažus „Furniture 30“ (ankstesnės rankenėlės buvo metalo spalvos). Huberto tėvai neatmeta idėjos, kad pabodus dabartiniams vaiko kambario baldams, jie tikrai neskubės pirkti naujų, o verčiau juos perdažys.

 

Sienas persidažyti gali kiekvienas

Sienų dažymas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti itin sudėtingas procesas. Visgi, turint pakankamai žinių, sienas gali nusidažyti kiekvienas. Ir Jūs norite perdažyti sienas vaiko kambaryje, svetainėje ar miegamajame? Dalinamės instrukcijomis ir vaizdo pamokomis, kuriose atskleidžiama, kokius gaminius ir dažymo įrankius pasirinkti bei kaip nesuklysti sienų dažymo procese. 

 

Parsisiųsti atmintinę     Žiūrėti vaizdo pamokas

 

 

 

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color