Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje užbaigta tarptautinės automobilių elektronikos komponentų gamintojos „HELLA Lithuania“ gamyklos plėtra, rašo www.structum.lt. Pirmasis gamyklos statybos etapas buvo įgyvendintas 2018 metais. Tada 11 tūkst. m2 ploto gamyklos pastatas Kauno LEZ teritorijoje iškilo per rekordiškai trumpą laiką – mažiau nei per dešimt mėnesių. Rekonstruojant gamyklą, išplėstos gamybos ir sandėliavimo patalpos bei dvigubai padidintas keturių aukštų administracinis korpusas, taip pat padidintos privažiavimo bei automobilių aikštelės.

Gamyklos „Hella“ rekonstrukcija. Nuotr. Laimonas Ciūnys / structum.lt
Gamybinėse zonose, techninio centro ir biuro patalpose naudoti „Vivacolor“ dažai. Nuotr. Laimonas Ciūnys / structum.lt

Sienų apdailai – itin naudingų savybių turintys dažai

Dalyje gamyklos „Hella“ patalpų dėl technologinių ypatumų keliami didesni švaros reikalavimai. Buvo svarbu, kad gamybinėse zonose, techninio centro ir biuro patalpose dažai sudarytų lygią matinę sienų dangą, būtų lengvai valomi ir tausotų aplinką.

 

Vidaus sienoms pasirinkti aukštos kokybės dažai „Vivacolor Wall 4“, turintys keletą itin naudingų ir viename gaminyje ne dažnai suderinamų naudingų savybių. Visiškai matiniai sienų dažai „Vivacolor Wall 4“ paviršių padengia itin lygia danga. Jais dažytos sienos yra lengvai valomos (1 atsparumo drėgnajam šveitimui klasė pagal standartą ISO 11998). Svarbu akcentuoti, kad šie dažai taip pat tausoja aplinką. „Vivacolor Wall 4“ dažai turi ekologinio ženklo „Šiaurės gulbė“ sertifikatą bei yra patvirtinti Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos. Objektui pasiūlytuose gaminiuose yra itin mažas lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis. Profesionalių dažytojų ypač mėgstami dažai „Vivacolor Wall 4“, išsiskiriantys gera dengiamąja geba, puikiai sukimba su dengiamu paviršiumi ir paslepia nedidelius nelygumus, jais lengva dažyti, nes dažant jie nevarva ir netyška. Pasirinkta šviesiai pilka spalva (RAL9016) sukuria jaukią aplinką ir atrodo estetiškai visose gamyklos patalpose.

 

Plečiant bendrovės „HELLA Lithuania“ gamyklą Kauno LEZ, pastatytos ir įrengtos išplėstos gamybos bei sandėliavimo patalpos, dvigubai padidintas keturių aukštų administracinis korpusas, taip pat padidintos privažiavimo bei automobilių aikštelės, o darbuotojams užtikrintos komfortiškos darbo sąlygos. Ir šis sudėtingas projektas įgyvendintas nepertraukiant ir netrikdant jautrios veiklos proceso.

 

Daugiau detalių apie pastato atgimimą, įvairius architektūrinius sprendimus ir interjerą rasite structum.lt straipsnyje.

 

Straipsnio nuoroda

 

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color