Projekto „Kuldygos parkas“ vystytojai interjero ir eksterjero apdailai pasirinko dažus „Vivacolor“

Projekts Āgenskalnā - "Kuldīgas parks"

2023 m. pavasarį užbaigtas daugiabučių gyvenamųjų namų projektas „Kuldygos parkas“ – vienas ekologiškiausių Rygos naujų gyvenamųjų pastatų kompleksų. Jis turi apželdintą ir apšviestą kiemą su poilsio zonomis bei vaikų žaidimų aikštelėmis, o nuostabi vieta ramiame Agenskalno rajone leidžia išpildyti svajonę turėti nuo triukšmo apsaugotus ir patogius namus už miesto centro ribų, tačiau netoli jo.

Projekts Āgenskalnā - "Kuldīgas parks"

Kuldygos parką sudaro du septynių aukštų gyvenamieji pastatai, įrėminti gausios medžių žalumos. Pastatuose įrengta 116 patogių dviejų, trijų ir keturių miegamųjų butų su moderniai suplanuotu interjeru, pritaikytu aktyviems ir kūrybingiems miestiečiams bei jų šeimoms. Iš viršutiniuose aukštuose esančių butų balkonų bei terasų atsiveria įkvepiantis vaizdas į žaliąjį Agenskalną.

Įgyvendinant projekto tvarumo koncepciją interjero apdailai (sienoms ir luboms) buvo naudojami vandeniniai dažai „Vivacolor“. Šie dažai turi Šiaurės šalių ekologinį ženklą, juos naudoti rekomenduoja Latvijos astmos ir alergijos asociacija. Juose esantis lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis yra labai mažas. Lubos nudažytos nespalvintais visiškai matiniais dažais „Vivacolor Ceiling 3“, sukuriančiais lygų, šviesos neatspindintį paviršių. Šiuos lubų dažus lengva naudoti, jie pasižymi puikiomis dengiamosios savybėmis ir ilgesne pradinio džiūvimo trukme. Jie labai gerai išsilygina ir sudaro tobulai baltą dangą, be to, turi itin mažą lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį.  Sienoms dažyti pasirinkti visiškai matiniai dažai „Vivacolor Wall 7“, sudarantys lygią, visiškai matinę dangą, paslepiantys smulkius nelygumus ir užtikrinantys nepriekaištingą rezultatą. Šie sienų dažai pasižymi geru sukibimu ir labai geromis dengiamosiomis savybėmis. Juos lengva dengti, galima atlikti korekcijas, dažant jie nevarva ir netyška. Atlaiko >10 000 plovimo ciklų (pagal standartą SFS 3755).

Projekts Āgenskalnā - "Kuldīgas parks"
Projekts Āgenskalnā - "Kuldīgas parks"

Dažai „Vivacolor“ taip pat buvo naudojami šių pastatų eksterjerui. Fasadams pasirinkti serijos „Hansa“ dažai – „Hansa Facade“ ir „Hansa Sokkel“. Dažai „Vivacolor Hansa Facade“ skirti betoniniams ir tinkuotiems fasadams dažyti. Jie turi vandeniui nelaidaus silikoninio priedo ir pasižymi didesniu atsparumu atmosferos poveikiui bei labai gera dengiamąja geba. Cokoliai nudažyti vandeniniais dažais „Vivacolor Hansa Sokkel“. Šie dažai puikiai sukimba su dengiamu paviršiumi ir yra lengvai valomi.

Įmonės „Falkors Building Industry“ statybos vadovas Artūrs Lazdiņšas:

Prekių ženklo „Vivacolor“ fasadų dažus „Hansa Facade“ ir „Hansa Sokkel“ naudojame jau daugiau nei ketverius metus. Galiu pasakyti, kad tai aukštos kokybės dažai už prieinamą kainą. Naudodami šiuos dažus galime pasiekti tiek mus, tiek projekto užsakovus tenkinantį rezultatą. Per šiuos ketverius metus užmezgėme glaudžius ryšius su prekių ženklo „Vivacolor“ atstovu Baltijos šalyse – įmone „Tikkurila“.

Projekts Āgenskalnā - "Kuldīgas parks"
Projekts Āgenskalnā - "Kuldīgas parks"
lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color