Į Birštoną kviečia išskirtinių poilsio ir sveikatinimo paslaugų bei spalvų terapijos nestokojantis viešbučio ir SPA kompleksas „Vytautas Ego SPA“, skirtas suaugusiems svečiams, rašo www.structum.lt. Drąsūs ir ryškūs šio projekto interjero bei architektūros sprendimai neturi analogų Lietuvoje.

Viešbučio pastatas traukia akį kiek neįprasta ovalo forma ir šviesiu fasadu. Pastato fasadui parinktas dekoratyvinis tinkas bei metalinių trosų ažūras slepia „žalią“ sumanymą – fasadą planuojama apželdinti. Įžengus į pagrindinį vestibiulį nustebina neįtikėtinos siauro ovalo formos atrijus su galerijomis, į kurias atsiveria netradicinių formų bei išdėstymo 59 svečių kambariai. Virš viso atrijaus įrengti švieslangiai žemyn pažeria dangaus mėlynę, susiliejančią su sodriomis interjero spalvomis.

Vytautas ego spa
Drąsūs ir ryškūs šio projekto interjero bei architektūros sprendimai neturi analogų Lietuvoje. Nuotr. Norbert Tukaj
Svečių kambariuose sienos dažytos sodriomis spalvomis. Nuotr. Norbert Tukaj
Svečių kambariams pasirinkti aukštos kokybės „Vivacolor“ dažai. Nuotr. Norbert Tukaj

Svečių kambariams pasirinktos sodrios spalvos

Svečių kambariuose sienos dažytos sodriomis spalvomis – žalia, mėlyna ir rožine. Pasirinkti aukštos kokybės dažai „Vivacolor Wall 4“ paviršių padengė itin lygia matine danga ir sukūrė vientisą estetišką vaizdą. Jais dažytos sienos yra lengvai valomos, dažai atsparūs šlapiajam šveitimui (1 kl.). Šie dažai saugūs žmogui ir aplinkai, jie turi ekologinio ženklo „Šiaurės gulbė“ sertifikatą ir yra patvirtinti Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos.

 

Daugiau detalių apie pastato atgimimą, įvairius architektūrinius sprendimus ir interjerą structum.lt straipsnyje.

 

Straipsnio nuoroda

 

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color