Vaikų žaidimų namelis nuosavame kieme - kiekvieno vaiko ir net suaugusiojo svajonė. Tai ne tik vaikų traukos centras aktyviam laisvalaikiui gryname ore, bet ir jauki erdvė žaidimams ar knygų skaitymui namelio viduje. Tinkamai suprojektuotas ir nudažytas vaikų žaidimų namelis neabejotinai taps ilgalaike kiemo puošmena. Nesvarbu ar dažysite didelį namą, ar vaikų žaidimų namelį, rekomenduojame laikytis bendros medinių fasadų dažymo instrukcijos ir naudoti dažus, kurie ilgam suteiks spalvas, neleis įsiskverbti purvui ir vandeniui bei apsaugos medieną nuo klimato poveikio. 

Vaikų žaidimų namelis prieš dažymą. Nuotr. Agnė Kairienė
Vaikų žaidimų namelis po dažymo. Nuotr. Agnė Kairienė
Vaikų žaidimų namelis po dažymo. Nuotr. Agnė Kairienė

Spalvos, kviečiančios „užeiti“ į vidų

Vilnietės Agnės šeima įsigijusi namus nedvejodama įrengė kieme ir žaidimų namelį. Tėvai siekė, kad dukra aktyviai judėdama kuo daugiau laiko praleistų gryname ore, o paaugus, namelio viduje turėtų įdomią erdvę žaisti stalo žaidimus, skaityti ir piešti. Mediniam nameliui Agnė nusprendė suteikti spalvų bei paversti jį svajonių ir žaidimų erdve.

 

Pasak Agnės, kokias spalvas pasirinkti namelio dažymui apsispręsti sudėtinga nebuvo. Norėjosi šviesių ir jaukių spalvų, „kviečiančių užeiti“  į vidų ir primintų pasakų namelį iš skaitomų vaikiškų knygų.

Kad rezultatas džiugintų ne vienerius metus

Atsižvelgdami į Agnės pageidavimus, mūsų dažymo ekspertai parinko tinkamus produktus. Namelis buvo impregnuotas  dažyve „Villa Lasur Akva“. Fasado sienų dažymui pasirinkti balti netonuoti „Villa Akva“ dažai, kurie saugo medieną nuo klimato poveikio net iki 15 metų, neleidžia į dažytą paviršių įsiskverbti purvui ir vandeniui, puikiai išlaiko spalvą ir blizgesį. Durims ir langinėms pasirinkta žalsvai melsva spalva „Trade White“ (H441), kuri puikiai dera prieš žalios čiuožyklos.

 

Tinkamai parinkti Anza dažymo įrankiai leido greitai ir tiksliai atlikti darbą.

Namelio dažymui naudoti produktai.

Dažytą namelio paviršių tinkamai prižiūrėkite

Dažų danga galutinai sukietėja ir įgauna reikiamą patvarumą maždaug po 4 savaičių, todėl iki tol dažytą paviršių naudokite labai atsargiai. Jei prireikia valyti anksčiau, švelniai valykite minkštu šepečiu, drėgna šluoste arba drėgnu plovimo šepečiu.

 

Susipažinkite su detaliomis medinių fasadų dažymo instrukcijomis. 

 

 

Parsisiųskite atmintinę   

 

Žaidimų namelio dažymo procesas laidos reportaže

 

Daugiau apie vaikų žaidimų namelio dažymą galite žiūrėti laidos „Svajonių sodai“ reportaže. Jame išgirsite mūsų dažymo eksperto patarimus, kaip svarbu pasirinkti tinkamas dažymo priemones ir įrankius, kad procesas džiugintų bei pasisemsite įkvėpimo savo dažymo projektams. Pasinaudojus eksperto patarimais, pavyks nudažyti ne tik vaikų lauko namelį, bet ir gerokai didesnį namą. Pažiūrėkite, kaip sekėsi įgyvendinti šį „didelį - mažą" projektą klientės Agnės kieme.

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color