Miegamasis ir namų biuras vienoje erdvėje

Kaip vienoje erdvėje sutalpinti miegamąjį ir namų biurą? Pažvelkite, kaip tai pavyko padaryti Liina Põldaru. Kai Liinos šeima persikėlė į naujus namus, žalsvai nudažytas miegamasis buvo ypač siauras. Visų pirma, buvo nuspręsta padidinti miegamąjį, kadangi antrame aukšte esanti dvišlaitė erdvė anksčiau nebuvo naudojama. Taip atsirado vietos ir išsvajotam Liinos namų biuro kampeliui.

Norėdama susikurti sau jaukią erdvę Liina rinkosi naujas sienų spalvas iš spalvyno „Feel The Color“. Moteris išsirinko tamsiai pilką „Wrought Iron“ (Y500) ir šviesiai pilką „Tailwind“ (G486).

Nuotr. Liina Põldaru

Biuro kampelis
Šviesiai pilkas biuro kampelis puikiai dera su tamsia miegamojo zona
Miegamojo zona
Tokia pat tamsiai pilka spalva buvo nudažytas ankstesnių namų miegamasis

Pasirinkti sienų spalvą miegamojo zonai Liinai buvo ypač lengva užduotis. Ji taip mėgo savo ankstesniojo miegamojo sienų atspalvį, kad net nedvejodama pasirinko tą pačią spalvą „Wrought Iron“ (Y500). Siekiant, jog kambaryje nebūtų per daug tamsu namų biuro zonos sienos buvo nudažytos šiltu šviesiai pilkos atspalviu „Tailwind“ (G486). Taip visame kambaryje išlaikytas balansas tarp šviesių ir tamsių atspalvių.

Magamisnurk enne
Miegamojo zona prieš dažymą
Magamisnurk pärast
Miegamojo zona po dažymo

Prie miegamojo kambario prijungus anksčiau nenaudotą erdvę po šlaitiniu stogu, miegamasis padidėjo net 5 kvadratiniais metrais. Lovos vieta po šlaitiniu stogu atrodė itin jaukiai ir stilingai.

Kaip sekėsi dažyti?

Liina „Vivacolor“ dažus naudoja jau daugiau nei 5 metus ir visada ypač mėgaujasi dažymo procesu. Sienų dažymui Liina naudojo ekologinį ženklą „Šiaurės Gulbė“ turinčius spalvintus dažus „Wall 4”, kurie taip pat yra aprobuoti Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos. Šie dažai paslepia nedidelius nelygumus, yra lengvai dengiami ir lengvai valomi. Lubų dažymui Liina pasirinko lubų dažus „Ceiling 3”, kurie labai gerai dengia ir išsilygina bei sudaro tobulai baltą dangą.

 

Sienų dažymas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti itin sudėtingas procesas. Visgi, turint pakankamai žinių, sienas gali nusidažyti kiekvienas. Ir Jūs norite perdažyti sienas vaiko kambaryje, svetainėje ar miegamajame? Dalinamės instrukcijomis ir vaizdo pamokomis, kuriose atskleidžiama, kokius gaminius ir dažymo įrankius pasirinkti bei kaip nesuklysti sienų dažymo procese. 

 

Parsisiųsti atmintinę     Žiūrėti vaizdo pamokas

Lae värvimine

Autorė

Liina Põldaru

 

 

 

 

Liina Põldaru yra gyvenimo būdo tinklaraštininkė, kuri domisi mada ir grožiu bei kuria rankdarbių atvirukus.

 

 

Susipažinkite su Liina Instagram'e

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color