Patarimai ir gudrybės, kaip greitai atnaujinti namus

Ieškote idėjų, kaip greitai ir jaukiai atnaujinti namus? Kartais siekiant išvengti didelių remontų, galima išsisukti atlikus vos keletą mažų pokyčių namuose. Svarbiausia neskubėti įgyvendinti pokyčius, o, visų pirma, viską išsamiai apgalvoti ir tik tada imtis veiksmų. Interjero dekoratorė Daiva Jasiūnė dalinasi savo patarimais, kaip namus atnaujinti lengvai ir jų pokyčiais džiaugtis ilgus metus.

Kaip įsivertinti, kas namuose reikalauja pokyčių?

Dekoratorė siūlo įsivertinti: sienų, lubų bei grindų būklę, apšvietimo sprendimus, baldų kokybę ir, žinoma, įvairius dekoro elementus.

 

Prieš pradedant remonto darbu svarbu susidaryti interjero viziją senuose namuose. Pasidomėkite, kokios interjerų tendencijos šiuo metu vyrauja pasaulyje ir susiraskite Jus įkvepiančius interjerus. Sudėliokite savo namų idėjų koliažą: spalvos, baldai, patinkančios detalės ir kt. Nepamirškite apsibrėžti remonto biudžeto ir susidaryti aiškų veiksmų planą. Visada naudinga dėl namų pokyčių pasikonsultuoti su profesionalu.

Seminaro apie namų atnaujinimą įrašas

Dalinamės seminaro įrašu, kuriame dekoratorė Daiva Jasiūnė pateikia konkrečius pavyzdžius, kaip nedarant didelių remontų atnaujinti įvairius kambarius.

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color