Baldų dažymas

Pastaruoju metu baldų dažymas sparčiai populiarėja ir vis daugiau žmonių nori sužinoti, kaip antram gyvenimui prikelti senus baldus. Dalinamės baldų dažymo vaizdo pamokomis ir baldų atnaujinimo idėjomis.

Baldų dažymo vaizdo pamoka

Kaip dažyti baldus? Šiame vaizdo įraše rasite baldų dažymo instrukcijas ir kitus patarimus nepriekaištingam galutiniam rezultatui.

Baldų dažymo seminaro įrašas

Jei norite apie baldų dažymą sužinoti kur kas plačiau, tuomet rekomenduojame peržiūrėti seminaro įrašą. Šis seminaras aktualus norintiems perdažyti senus baldus, duris, langų rėmus, grindjuostes ir pan. paviršius.Seminaro metu aptariamos šios pagrindinės temos:

  • Baldų dažų spalvinimo galimybės ir skirtingi blizgumo laipsniai. Ką apie tai svarbu žinoti?
  • Kuo dažyti baldus, kad ant jų paviršiaus būtų galima rašyti kreida?
  • Net ir senus lakuotus baldus galima perdažyti, bet tam labai svarbus paviršiaus paruošimas prieš dažymą. Kaip tai padaryti?
  • Kokius baldų dažymo įrankius pasirinkti, kad dažytumėte lengvai ir pasiektumėte nepriekaištingą rezultatą?

Baldų atnaujinimo idėjos su Simona Patraite

„Tikkurila“ akademija seminaro įraše baldų atnaujinimo ir dekoravimo mėgėja Simona Patraitė dalinasi įkvepiančiomis idėjomis, kaip prikelti seną baldą naujam gyvenimui ir atsako į šiuos klausimus: kokius gaminius pasirinkti skirtingiems baldų paviršiams ir rezultatams?  Kaip teisingai paruošti ir dažyti paviršių?  Kaip dažytus baldus prižiūrėti po atnaujinimo?

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color