Medinių fasadų dažymo ypatumai

Medinių fasadų dažymo reportažai leis geriau suprasti įvairius šio paviršiaus dažymo ypatumus, padės išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.

Medinio fasado įvertinimas pas Egidijų Sipavičių

Kaip atrodo dažais „Villa Akva“ dažais prieš trejus metus dažytas namas? Reportaže sugrįžtame pas Egidijų Sipavičių įvertinti vandeniniais lauko medienos dažais „Villa akva“ dažyto fasado ilgaamžiškumo. Praėjus trims metams fasado danga išliko lyg nauja ir puikiai išlaikė spalvą netgi pietinėje pusėje. Tuo pačiu, dažų ekspertas Rokas Vičkus primena, kaip kokybiškai ir sparčiai dengti medinio fasado lentas naudojant įrankius „Anza“.

Medinio fasado perdažymas pas Liutaurą Salasevičių

Kaip perdažyti seną sodybą? Dizaineris Liutauras Salasevičius, nusipirkęs sodybą, nori jos fasadą ramesne spalva. Dažų ekspertas Rokas Vičkus dalina namo perdažymo patarimus: kaip tinkamai paruošti dažymo paviršių, kaip išsirinkti dažus bei kokius įrankius naudoti.

Medinių paviršių paruošimas dažymui

Kaip medinius paviršius paruošti dažymui ir išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų? Reportaže dažų ekspertas Rokas Vičkus dalinasi, kaip paruošti seną medinį paviršių dažymui. Rokas pasakoja apie pelėsio bei senų dažų šalinimą, nešvarumų plovimą bei paviršiaus impregnavimą.

Tvoros dažymo ypatumai

Kaip tinkamai dažyti ar perdažyti medinę tvorą po impregnavimo? Ką pasirinkti ─ dažus ar dažyvę? Kaip dažyti tvoros metalinius stulpus? Reportaže dažų ekspertas Rokas Vičkus pasakoja, kaip išsirinkti ilgaamžius dažus medienai, į kokius jų kriterijus atsižvelgti ir kaip prižiūrėti dažytą tvorą, kad ji tarnautų kuo ilgiau ir nereikėtų dažnai perdažyti.

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color