Dažymas yra paprastas, greitas ir nebrangus būdas atnaujinti namus. Vivacolor dažus lengva naudoti, todėl net pradedantysis dažytojas gali pasiekti puikų rezultatą. Šiame puslapyje rasite patarimų, kaip suplanuoti dažymą, kaip pasirinkti tinkamus dažus ir jų spalvą, taip pat mokomųjų vaizdo įrašų ir puikių idėjų, kaip atnaujinti namus Vivacolor dažų pagalba.

Kaip planuoti dažymą?

 • Peržiūrėkite skirtingas idėjas ir pasisemkite įkvėpimo. Įsivaizduokite norimą galutinį rezultatą.

 • Apgalvokite būtinus pasiruošimo darbus ir peržvelkite dažymo instrukcijas.

 • Sudarykite sąrašą, ko reikės pasiruošimui ir dažymui - dažymo įrankių, dažų, lipnios juostos, maskuojamosios juostos ir kt.

 • Išsirinkite dažų spalvą.

 • Pasirinkite tinkamą dažų produktą.

 • Apskaičiuokite gaminio kainą. Norėdami apskaičiuoti gaminio dažymo išlaidas, galite pasinaudoti spalvų skaičiuokle, kurią rasite prie kiekvieno gaminio mūsų svetainėje. Pavyzdžiui, sienų dažų Wall 4 kainą galite apskaičiuoti čia. PASTABA! Kiekvieno tonuoto gaminio spalvos kainą apskaičiuokite atskirai.

 

Kur rasti idėjų?

Įkvėpimo namų atnaujinimo idėjoms galite rasti internete, interjero žurnaluose, draugų namuose arba sugalvoti ką nors originalaus patys.

 

Keletą puikių idėjų galite peržiūrėti čia

home office
Kaip išsirinkti tinkamus dažus?

Mūsų klimato sąlygomis daug laiko praleidžiame patalpose - namuose, mokykloje, darbe ir viešosiose erdvėse, todėl patalpų oro kokybė yra labai svarbi mūsų sveikatai.

Vivacolor Green Line patalpų dažai yra tinkami alergiškiems žmonėms. Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos ženklą bei Šiaurės šalių ekologinį ženklą („Šiaurės gulbė“) turintys serijos „Green line“ dažai – tinkamas pasirinkimas tiems, kas teikia pirmenybę sveikatą bei aplinką tausojantiems ir lengvą dažymą bei nepriekaištingą rezultatą užtikrinantiems dažams. Keletas Vivacolor gaminių taip pat turi M1 statybinių medžiagų emisijos klasės ženklą.

 

Skaitykite čia, kodėl verta rinktis vandens pagrindu pagamintus vidaus dažus

PIRMums taip pat svarbus pakuočių ekologiškumas. Daugelio Vivacolorgaminių plastikinės pakuotės yra pagamintos iš PIR arba iš dalies perdirbto plastiko. 
PIR, arba po pramoninio perdirbimo perdirbto plastiko, pakuotę sudaro 40 proc. perdirbto plastiko.

95 % Vivacolor vidaus dažų yra vandens pagrindo, beveik bekvapiai, lengvai naudojami, puikiai dengiantys ir atsparūs nusidėvėjimui. Produktai yra saugūs sveikatai ir aplinkai, juose yra minimalus lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis. Asortimentą sudaro lubų, sienų, baldų, radiatorių ir grindų dažai.

 

Peržiūrėkite produktus čia

Valgomasis

Ką turėtumėte žinoti apie dažų blizgumą?

Dažai turi šešis blizgumo lygius, kurie taip pat nurodyti ant pakuotės arba gaminio pavadinime kaip skaičius. Kuo didesnis skaičius, tuo dažų spalva blizgesnė:

 • Visiškai blizgūs 90-100  

 • Blizgūs 60-89

 • Pusiau blizgūs 30-59

 • Pusiau matiniai 11-29

 • Matiniai 6-10

 • Visiškai matiniai 0-5

Paviršiaus blizgesį galima vertinti kampu prieš šviesą. Svarbu žinoti, kad blizgūs dažai išryškina pagrindo nelygumus, o matiniai juos paslepia.

Išsirinkite tinkamą produktą savo namų erdvei

Tinkamus dažus ir jų spalvą savo namų atnaujinimui rinkitės atsižvelgdami į patalpą, kurią dažysite ir dažomą paviršių.

Jei savo namams renkatės sienų ar lubų dažus, juos rinkitės pagal pageidaujamą blizgumo laipsnį, atkreipdami dėmesį į skirtingą gaminių atsparumą plovimui ir dėvėjimuisi bei etiketes.

 

Rinkitės dažus pagal kambarius ir dažomą paviršių 

 

Kitus paviršius dažykite šiais dažais:

 

Namų interjeras
Kaip dažyti?

Turint gerus įrankius ir aiškias instrukcijas, namų dažymas ir įvairių paviršių apdaila vyksta sklandžiai. O, kad dažymo rezultatai būtų dar geresni ir žinotumėte, kaip tinkamai naudoti išsirinktą produktą, peržiūrėkite mūsų dažymo instrukcijų vaizdo įrašus.

 

Peržiūrėkite vaizdo įrašus čia

 

Daugiau vaizdo įrašų

Baldų dažymas | Seminaro įrašas
Baldų atnaujinimo idėjos su Simona Patraite

Pasirinkti tinkamus dažus taip pat svarbu, kaip ir tinkamus įrankius bei  dažymo techniką.

 

Išsirinkite ANZA dažymo įrankius

 

Peržiūrėkite instrukcijas

Anza teptukas
Kaip išsirinkti spalvą?

Vivacolor dažus galima tonuoti pagal Tikkurila spalvynus. Interjerui spalvas rinkitės iš šių spalvynų:

 • Feel the Color spalvyną sudaro 263 spalvos. Švelnūs atspalviai vidaus darbams. Platus pasirinkimas nuo tradicinės baltos, žemiškų atspalvių derinių iki ryškesnių atspalvių. Jūsų namų moderniam ir elegantiškam interjerui.

 • Tikkurila Symphony spalvynas siūlo dar platesnį spektrą - net 2436 spalvas. Tad tikrai išsirinksite tinkamiausią jūsų interjerui.


  PASTABA: Jei spalvą pasirinkote kompiuteryje ar telefone, būtinai patikrinkite atspalvį parduotuvėje esančiame spalvyne. Ekrane rodomas atspalvis gali labai skirtis nuo tikrojo atspalvio.

 

Skaitykite kaip išsirinkti spalvą

Tikkurila Feel the Color spalvynas
Tikkurila „Feel the Color spalvynas“
Tikkurila Symphony spalvynas
Tikkurila „Symphony“ spalvynas
Color test skardinė

Atlikite bandomąjį dažymą ir įsitikinkite, kad spalvos tonas atitinka

Jei sunku išsirinkti spalvą iš spalvyno arba jei nesate tikri dėl galutinio atspalvio atitikimo, puiki priemonė yra nedidelis „Color Test“ dažų indelis. 0,45 l - tai pakankamas kiekis spalvos, kad galėtumėte namuose nudažyti nedidelį paviršiaus plotą ir įsitikinti, ar atspalvis atitinka.

Pažvelkite į nudažytą paviršių skirtingoje šviesoje ir skirtingu paros metu ir pajuskite, kaip spalva dera su kitais kambario daiktais.

 

PASTABA: indelyje esanti spalva gali skirtis nuo jūsų pasirinktos spalvos kompiuterio ar telefono ekrane. Džiūdama spalva taip pat keisis.

Su programėle „Colour Master" išsirinkti spalvą paprasta!

Naudodamiesi mūsų programėle, pamatykite, kaip atrodytų Jūsų sienos, nudažytos populiariomis mūsų spalvomis, susipažinkite su įkvepiančiomis naujausiomis spalvų mados tendencijomis arba kurkite savo mėgstamiausių vietų spalvų paletes. Spalvų parinkimo programėlę Tikkurila „Colour Master“ – idealus pagalbininkas planuojantiesiems perdažyti namų interjerą ar fasadą.

 

Išbandykite Tikkurila „Colour Master“ programėlę 

Norėdami gauti nemokamą konsultaciją apie dažymą ir dažų produktus, skambinkite nemokama konsultacijų linija telefonu +370 800 00018. Taip pat galite siųsti mums savo klausimą el. paštu academy.lt@tikkurila.com

Nemokama konsultacijų linija dirba pirmadieniais-penktadieniais 9-17 val.

 

tik_color_line_lit_horizontal_bgtime.jpg

lt
pridėtas į norų sąrašą.
pašalintas iš norų sąrašo.
pridėtas į pirkinių krepšelį.
pašalintas iš pirkinių krepšelio.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color